29 مهر 1402/ در کدام مناطق بارانی است؟


آفتاب نیوز :

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز در ارتفاعات مازندران و شرق خراسان رضوی بارش پراکنده و روز یکشنبه در ارتفاعات مرکزی البرز بارش پراکنده پیش بینی می شود.

همچنین در برخی مناطق سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و کرمان افزایش ابر، بارش پراکنده، رعد و برق و وزش باد چندین ساعته پیش بینی می شود که موجب گرد و خاک می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی از بارش باران در مناطق مختلف کشور و افزایش وزش باد و گرد و خاک در کمربند شرقی خبر داد.

صادق ضیائیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، درباره وضعیت جوی کشور گفت: از امروز (8 مهر) تا دوشنبه (1 آبان) در مناطق جنوب شرق کشور بارش شدید باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. بیشترین بارندگی امروز در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان خواهد بود و امروز در البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس جنوبی بارش پراکنده پیش بینی می شود.

وی افزود: روز سه شنبه (دوم آبان ماه) با گذر امواج جوی در سطح متوسط ​​در نواحی غربی کوه ها و دامنه های مرکزی زاگرس، ارتفاعات و دامنه های مرکزی البرز، افزایش ابر، بارش باران و رعد و برق و باد

به گفته رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت خطرات بحران جوی، روز چهارشنبه 12 آبان ماه دامنه فعالیت سامانه بارشی افزایش می یابد و بارش ها در غرب کشور و در سواحل ادامه دارد. دریای خزر و به تدریج در مرکز، جنوب شرق کشور. امروز در شرق کشور تا ساعاتی دیگر افزایش سرعت باد و گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود.

فرهیختگان افزود: امروز در دریای خزر و خلیج فارس در روزهای شنبه و یکشنبه اوایل ماه جاری مواج خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی درباره وضعیت جوی تهران در دو روز آینده نیز اظهار داشت: فردا (9 مهرماه) آسمان تهران صاف و کمی ابری و گاهی وزش باد و غبار رقیق است. . حداقل دما 16 و حداکثر 26 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (1 آبان) نیمه ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد گاهی اوقات و کمینه دمای 16 و حداکثر 24 درجه پیش بینی می شود.

ضیائیان در پایان گفت: امروز و فردا (8 و 30 مهرماه) اهواز با 36 و 34 درجه گرمترین و شهرکرد با 4 و 3 درجه گرمترین است.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانرتبه بندی معلمپرسپولیس، استقلالجواد نکونام، یحیی گل محمدیکانادا، مهاجرت به کاناداحقوق کارگرانخانم با قابلمهدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، راه مهندسی، بسیج دانشجویی، کتاب های راه مهندسیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام مصطفی رستمی، یوری جنت، ازدواج دانشجوییبازار مسکن، کارگران