pezeshkanomoomigilanbanner

پاسخ شگفت انگیز تیم ملی به موریس بازیکنانت را پس می گیریم!


آفتاب نیوز :

گروه رسانه ای تیم ملی فوتبال با تکیه بر اظهارات خوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال “سپاهون” پس از دیدار با پرسپولیس نوشت: در نشست خبری امروز با اشاره به وضعیت سپاهان در وی از دعوت هفت بازیکن سپاهون خبر داد و باعث سردرگمی تیم ملی شد.

این در حالی است که از یک سو دعوت و حضور بازیکنان در اردو و مسابقات تیم ملی دارای سند قانونی بر اساس مفاد فیفا و از سوی دیگر تشخیص اولویت در موضوع منافع ملی در فوتبال مسئولیت فدراسیون فوتبال به عنوان یک فرد مورد اعتماد در تصمیم گیری است. .

برای اطلاع بیشتر سه بازیکن دعوت شده از تیم سپاهان از جوانان خوب و آینده دار فوتبال ایران هستند و دعوت آنها برای تجلیل از جوانان باشگاه سپاهان و شخص آقای موریس بوده است.

همچنین سایر بازیکنان دعوت شده آقایان پیام ناظم، رومین رضاییان، محمدی دانشگر و رضا اسدی نیز در تیم های ملی حضور داشته اند و دعوت از آنها بر اساس عملکردشان بوده است. علاوه بر این، شهریار موگانلو نیز مورد توجه کادر فنی قرار گرفت اما با هماهنگی پزشک تیم ملی و صلاحدید این بازیکن، وی در این مرحله دعوت نشد.

با این حال کادر فنی تیم ملی با توجه به دغدغه های سرمربی “سپهون” حاضر است از دعوت فوتبالیست های “سپهون” به این اردو سرباز بزند و در صورت قبول این مسئولیت، همه این چهره های شایسته را بپذیرند. برای تمرین به باشگاه “سپهون” می پیوندد. .

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما