سهم ۱۲۶ هزار میلیاردی ابر و معدن در پروژه های عمرانی

عنوان 20- محمدرضا متگی نیا در جلسه نظارتی مدیریت شرکت معدنی و متالورژی صحبت کرد. وی افزود: شرکت توسعه معادن و فلزات دارای هفت پروژه اقتصادی است که به صورت مستقیم توسط گروه مدیریت می شود.

وی بیان کرد: این شرکت پروژه های در دست اجرا و برنامه ریزی شده ای در شرکت های بزرگ معدنی دارد که تاثیر بسزایی در زنجیره ارزش محصولات معدنی و صنعت معدن دارد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ایمید مدیریت و نظارت بر پروژه های عمرانی شرکت ها را در اولویت قرار داده است، افزایش تولید را یکی از سیاست های اصلی در این زمینه اعلام کرد.

در سال 1401 391 میلیون دلار سود خالص ثبت کرد

در ادامه این جلسه رئیس شرکت سرمایه گذاری توسعه مواد معدنی و فلزات اعلام کرد: «ومعادن» در سال گذشته 391 میلیون دلار سود خالص داشته است.

اردشیر صدامحمدی افزود: بر اساس برنامه های هدفمند توسعه; افزایش سرمایه شرکت به میزان 30 هزار صوم بسیار مورد توجه است.

وی در جریان معرفی پروژه های جاری تحت مدیریت معادن مواد معدنی و فلزات گفت: از جمله پروژه های برجسته ای که مدیریت می کنیم؛ می توان به ساخت کارخانه اسفنج کردستان، اقلیدس و آرتاویل اشاره کرد.

سعد محمدی افزود: کارخانه آهن و فولاد کردستان، تکمیل پست 400 کیلوولتی نیروگاه سمنون و احداث کارخانه کنسانتره آهن صبانور از پروژه های عمرانی «وامادان» است.

مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات تصریح کرد: احداث کارخانه تولید مس، تولید چاقوهای فولادی و احداث کارخانه تولید فروسیلیکومنگنز از برنامه های جاری و پیش بینی شده این شرکت است./دامنه عمومی روابط ایمیدرو

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانرتبه بندی معلمپرسپولیس، استقلالجواد نکونام، یحیی گل محمدیکانادا، مهاجرت به کاناداحقوق کارگرانخانم با قابلمهدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، راه مهندسی، بسیج دانشجویی، کتاب های راه مهندسیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام مصطفی رستمی، یوری جنت، ازدواج دانشجوییبازار مسکن، کارگران