در سه هفته آینده میلیون ها اکانت جیمیل غیرفعال را حذف کنید!


آفتاب نیوز :

حذف حساب‌های غیرفعال جیمیل بخشی از به‌روزرسانی حساب ایمیل Google شما است. تمام حساب های شخصی جیمیل که حداقل برای دو سال غیر فعال بوده اند در این پاکسازی گنجانده شده اند. پیش بینی می شود که سیاست معرفی شده در سال جاری تا دسامبر آغاز شود.

گوگل اعلام کرده است که سیاست غیرفعال کردن حساب گوگل خود را برای تمام محصولات خود به دو سال تغییر داده است. این خط‌مشی مدت زمانی را که می‌توانیم اطلاعات شخصی استفاده‌نشده را از حساب‌های غیرفعال حفظ کنیم، محدود می‌کند.

اقدام گوگل برای حذف حساب های غیرفعال پیامدهای امنیتی مثبتی دارد. انتظار می رود این حرکت از کاربران فعال گوگل در برابر تهدیدات امنیتی مانند فیشینگ، سرقت حساب و کلاهبرداری محافظت کند. حساب‌های غیرفعال گوگل بیشتر در معرض خطر هک شدن توسط هکرها هستند. قبل از اقدام، Google چندین اعلان برای صاحبان حساب‌های جیمیل غیرفعال و استفاده نشده ارسال می‌کند.

این اعلان ها به آدرس ایمیل بازیابی حساب جیمیل شما نیز ارسال می شود. گوگل در واقع شروع به ارسال نوتیفیکیشن به این حساب ها کرده است. دارندگان حساب می توانند با باز کردن یا ارسال ایمیل، باز کردن Google Drive یا دانلود یک برنامه از Google Play، از حذف حساب خود منصرف شوند. همچنین وقتی وارد حساب کاربری خود می شوند، می توانند در گوگل جستجو کنند.

پلتفرم ایمیل رشد کرده و همچنان در حال رشد است. گوگل اعلام کرد که هر حساب کاربری که ویدیویی را در یوتیوب آپلود کرده باشد، بدون در نظر گرفتن آخرین زمان فعال بودن آن، حذف نخواهد شد.

منبع: نبضی نیوز

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانرتبه بندی معلمپرسپولیس، استقلالجواد نکونام، یحیی گل محمدیکانادا، مهاجرت به کاناداحقوق کارگرانخانم با قابلمهدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، راه مهندسی، بسیج دانشجویی، کتاب های راه مهندسیدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام مصطفی رستمی، یوری جنت، ازدواج دانشجوییبازار مسکن، کارگران