سايت پزشکان عمومي گيلان    

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه


درباره ما

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   < > >>

cvvxc.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /
نظامیان ترکیه ای بیشتری وارد قطر شدند

وزارت دفاع قطر از ورود نظامیان بیشتری از ترکیه به این کشور خبر داد و آن را در راستای همکاری های دفاعی مشترک دانست.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، وزارت دفاع قطر اعلام کرد که نیروهای بیشتری از ترکیه وارد این کشور شده اند تا به نیروهای قبلی ترکیه در دوحه ملحق شوند. ادامه مطلب را بخوانید

12:42:37 PM7/2/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15345

fdgd.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
خطاب به قطر:
ریاض: کاسه صبر ما لبریز شده است

وزارت خارجه عربستان با صدور بیانیه ایی اعلام کرد محاصره و تلاش برای انزوای قطر یک پیام دارد و آن این است که کاسه صبر ما لبریز شده است.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت خارجه عربستان در صفحه خود در توییتر بیانیه ایی را منتشر کرده که علاوه بر متهم کردن قطر به حمایت از افراط گرایی و تروریسم اعلام کرده که انزوا و محاصره قطر حامل یک پیام بود که کاسه صبر ما لبریز شده و این کشور نمی تواند سیاست های فعلی خود را ادامه بدهد.
ادامه مطلب را بخوانید

12:41:04 PM7/2/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15344

gfdd.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
به دلیل ایفای نقش راهبردی در آزادی موصل؛
حیدر العبادی از آیت‌الله سیستانی قدردانی کرد

دفتر نخست وزیری عراق اعلام کرد که العبادی به دلیل حمایت‌های بزرگ و مداوم آیت الله سیستانی از نیروهای عراقی در جریان عملیات آزادسازی موصل، از وی قدردانی می کند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، دفتر نخست وزیری عراق در قدردانی از نقش آیت الله سیستانی در جریان عملیات آزادسازی شهر موصل بیانیه صادر کرد.
ادامه مطلب را بخوانید

12:39:11 PM7/2/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15343

dddfg.jpg اخبار>>
اخبار داخلی/
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی:
۴۰۰چاه غیرمجاز در مرکزی مسدودشد/حفظ ۶۲میلیون مترمکعب از منابع آبی

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی گفت: طی سه سال اخیر حدود ۴۰۰ چاه آب غیرمجاز در استان مرکزی مسدود شده که با این اقدام ۶۲میلیون مترمکعب از منابع آب زیرزمینی این استان حفظ شده است.


سایت پزشکان عمومی گیلان : رقیه یادگاری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اعتبارات استان مرکزی در سال جاری، اظهار داشت: مجموع اعتبارات استان مرکزی در سال جاری ۴۳۸میلیارد تومان است که از این رقم ۵۸میلیارد تومان مربوط به طرح های ملی و ۳۸۰میلیارد تومان متعلق به طرح های با اعتبار استانی است.
ادامه مطلب را بخوانید

10:19:42 AM7/1/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15342

اخبار>>

اخبار بین الملل /

داروهای ممنوع در سفر به گرجستان


سایت پزشکان عمومی گیلان : بر پایه اعلام مراجع مسئول نظارتی و کنترل گمرکی-قضایی در گرجستان، ورود اقلام دارویی اعلام شده که حاوی مقادیری از مشتقات درمانی مواد مخدر یا روانگردان باشد به این کشور ممنوع است و مشمول جریمه‌های سنگین و حتی حبس‌های بلند‌مدت خواهد شد.
ادامه مطلب را بخوانید

10:19:03 AM7/1/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15341

hhghkj.jpg اخبار>>
اخبار داخلی /
نایب رییس مجمع نمایندگان تهران :
با هتاکی به مقامات سیاسی نظام برخورد شود

نایب رییس مجمع نمایندگان تهران از دستگاه‌های قضایی و امنیتی خواست ریشه‌یابی و برخورد با هتاکان به رییس‌جمهور، معاون اول رییس‌جمهور و نایب رییس مجلس را در دستور کار قرار دهند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : محمدرضا نجفی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: باید با حفظ اختلاف‌ها و تفاوت‌ها حول اشتراکات، تشریک مساعی کرده و سرمایه‌سوزی نکنیم. وقتی گفته می‌شود «وحدت» معنایش این نیست که اختلاف و تفاوت نداریم یا اختلاف و تفاوت را به رسمیت نمی‌شناسیم.
ادامه مطلب را بخوانید

10:36:39 AM6/27/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15340

mbmb.jpg اخبار>> اخبار داخلی /
مهدی نوید:
برخی مترجمان وجود خارجی ندارند!

مهدی ‌نوید می‌گوید: کپی کردن از ترجمه‌ها در چند سال اخیر بیشتر شده است و خیلی از مترجمان وجود خارجی ندارند؛ در واقع ناشران خرد و کوچک هستند که کتاب‌ها را رونویسی می‌کنند.سایت پزشکان عمومی گیلان : این مترجم در گفت‌وگو با ایسنا درباره ترجمه‌هایی که به صورت کپی‌ از ترجمه‌های قدیمی‌تر هستند، اظهار کرد: چنین چیزی دیگر رونویسی است و نمی‌توان به آن ترجمه گفت. این هم بیشتر به اخلاق کاری ناشران برمی‌گردد تا دیگر عوامل صنعت نشر.
ادامه مطلب را بخوانید

10:35:35 AM6/27/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15339

khgkjg.jpg اخبار>>
اخبار داخلی/
توضیحات وزیر رفاه درخصوص طرح «پرداخت مستمری به کم‌درآمدها»
حضور علی ربیعی، وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در ایسنا

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روند اجرای طرح پرداخت مستمری به کم درآمدها را تشریح کرد و گفت: این طرح را با مدنظر قرار دادن شیوه‌های مختلف ثبت نام شروع کردیم. در مرحله اول، پشت نوبتی‌های کمیته امداد و بهزیستی را مورد توجه قرار می‌دهیم ودر مرحله دوم سراغ ثبت نامی‌ها می‌رویم، این روند هم ادامه خواهد یافت.سایت پزشکان عمومی گیلان : علی ربیعی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح ارائه مستمری به اقشار کم درآمد اظهار کرد: این طرح متوقف نشده و یک نوع جوسازی است. متاسفانه جوسازی‌های انتخاباتی تا حالا ادامه پیدا کرده است و گزارش‌هایی در این باره در رسانه‌ها منتشر شده بود؛ در حالی که طرح متوقف نشده و فاز اول آن که ثبت نام از مشمولان بود انجام شده و اکنون در حال بررسی داده‌های جمع آوری شده هستیم.
ادامه مطلب را بخوانید

10:34:19 AM6/27/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15338

yuy.jpg اخبار>> اخبار داخلی /
ظریف:
فرصت روابط پایدار با اروپا پدید آمده است

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: فرصت روابط پایدار با اروپا، خصوصا روابط عمیق اقتصادی پدید آمده است و اگر فرصت‌ها را از دست بدهیم، کسانی آنها را تبدیل به تهدید برای ما می‌کنند.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که در آلمان حضور دارد، شامگاه دوشنبه در اجتماع بزرگ ایرانیان مقیم آلمان در برلین حاضر شد.
ادامه مطلب را بخوانید

10:33:04 AM6/27/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15337

اخبار>>
اخبار بین الملل /

اتهامات نماینده آمریکا در سازمان ملل علیه سوریه، ایران و روسیه

نماینده آمریکا در سازمان ملل مدعی شد اسد مقصر هر حمله دیگر علیه مردم سوریه خواهد بود و ایران و روسیه را متهم به همراهی با وی در کشتار مردم کرد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، «نیکی هیلی» نماینده آمریکا در سازمان ملل با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود مدعی شد: بشار اسد مقصر هر حمله دیگر علیه مردم سوریه خواهد بود؛ همچنین ایران و روسیه که از وی بابت کشتار مردم خودش حمایت می‌کنند. ادامه مطلب را بخوانید

10:30:55 AM6/27/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15336

fdggfg.jpg اخبار>>
اخبار سلامت /
عضو شورای عالی نظام پزشکی مطرح کرد؛
ابهام در برگزاری الکترونیکی انتخابات نظام پزشکی

عضو شورای عالی نظام پزشکی، برگزاری الکترونیکی هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور در ۳۰ تیر ۹۶ را دارای ابهام دانست و گفت: برگزاری انتخابات به این شکل، نیازمند دقت است.


سایت پزشکان عمومی گیلان : دکتر داریوش طاهرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، به موضوع برگزاری الکترونیکی انتخابات سازمان نظام پزشکی اشاره کرد و افزود: فصل الخطاب قانون است ، بنابراین مرجع تعیین شیوه برگزاری انتخابات، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات است و قطعا روشی را برای برگزاری انتخابات در نظر خواهند گرفت که ضریب اطمینان آن بالا و احتمال تشکیک و تضییع حقوق جامعه پزشکی در آن متصور نباشد.
ادامه مطلب را بخوانید

10:28:10 AM6/27/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15335

dfgdfg.jpg اخبار>>

اخبار داخلی/
ایجاد مراکز مهارت‌آموزی در دانشگاه‌ها کلیدخورد/ابلاغ به سراسرکشور

طرح ایجاد مراکز مهارت‌آموزی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از سوی معاون وزیر کار به سراسر کشور ابلاغ شد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرنگار مهر، دستورالعمل ایجاد مراکز مهارت‌آموزی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، در راستای اجرای «طرح توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال» که در سال ۱۳۹۳ به تصویب شورای عالی اشتغال رسید، به تازگی از سوی محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ابلاغ شد. ادامه مطلب را بخوانید

10:26:22 AM6/27/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15334

اخبار>>
اخبار علمی/
بلافاصله بعد از روشن کردن خودرو کولر ماشین را روشن نکنید !

دبیر انجمن سرطان شناسی ایران گفت: بلافاصله بعد از وارد شدن به داخل خودرو سیستم تهویه هوا را روشن نکنید. ابتدا پنجره‌های خودرو را پایین کشیده و صبر کنید تا هوای داخل خودرو عوض شود، بعد از چند دقیقه می‌توانید کولر خودرو را روشن کنید در غیر این به تدریج ممکن است درگیر بیماری‌های جدی شوید.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، دکتر حسین فودازی، متخصص آنکولوژی (سرطان‌شناسی) در گفت و گو با جام جم آنلاین بیان کرد: عوامل ایجاد کننده سرطان ۲ دسته هستند: عوامل داخلی که مربوط به ژنتیک در افراد می‌شود که حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد سرطان‌ها را به خود اختصاص داده‌اند و دیگری عوامل خارجی که ۷۰ درصد دیگر را تشکیل می‌دهند. عوامل خارجی یا محیطی در تغذیه، هوا، عادات نادرست زندگی و... شرایط ایجاد ابتلا به سرطان را چندین برابر می‌کند. امروزه با صنعتی شدن شهرها مواد شیمیایی ناشی از این تغییرات که مشتقی از نفت هستند گریبانگیر انسان‌ها شده‌اند. این‌ها ترکیباتی هستند که در شرایطی می‌توانند به عنوان عوامل سرطان‌زا محسوب شوند.
ادامه مطلب را بخوانید

9:23:14 AM6/24/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15333

fdfg.jpg اخبار>> اخبار اخلی
دلنوشته محمدعلی کشاورز برای تولد عزت‌الله انتظامی

سایت پزشکان عمومی گیلان به نقل از ایسنا: همزمان با سالروز تولد عزت‌الله انتظامی، بازیگر سینما، محمدعلی کشاورز در دلنوشته‌ای زادروز دوست قدیمی‌اش را تبریک گفت. ادامه مطلب را بخوانید

8:50:40 AM6/22/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15332

jgjh.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
پاریس عقب نشینی کرد؛
رئیس جمهور فرانسه: هیچ جانشین مشروعی برای «بشار اسد» وجود ندارد

رئیس جمهور فرانسه اذعان کرد که از دیدگاه وی، هیچ جانشین مشروعی برای «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه وجود ندارد و فرانسه دیگر برکناری اسد را پیش شرط لازم برای حل و فصل مناقشه سوریه نمی داند.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «امانوئل ماکرون» روز چهارشنبه اظهار داشت که از دیدگاه وی، هیچ جانشین مشروعی برای «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه وجود ندارد و فرانسه دیگر برکناری اسد را پیش شرط لازم برای حل و فصل مناقشه شش ساله در سوریه نمی داند. ادامه مطلب را بخوانید

8:49:44 AM6/22/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15331

اخبار>>
اخبار داخلی /

5 رشته دانشگاهی زودبازده در آمریکا

اداره کار و آمار آمریکا فهرست رشته‌های دانشگاهی زودبازده و مقرون به صرفه را منتشر کرد.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه یونیورسیتی هرالد، اداره کار و آمار آمریکا لیستی از رشته‌های دانشگاهی که بازار کار مناسبی دارند و دانشجویان بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی از این رشته‌ها صاحب شغلی خوب با درآمد کافی می‌شوند، منتشر کرد.
ادامه مطلب را بخوانید

8:48:55 AM6/22/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15330

htfhgfh.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /
تمجید سناتور آمریکایی از بشار اسد: اسد با کسب ۹۰ درصد آرا در انتخابات آتی پیروز می‌شود

ریچارد بلک، سناتور آمریکایی از ایالت ویرجینیا تاکید کرد که ایجاد پایگاه نظامی ایالات متحده در سوریه نقض آشکار قوانین بین الملل است.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ریچارد بلک، سناتور آمریکایی گفت: ما یک پایگاه نظامی در منطقه التنف در جنوب سوریه ایجاد کرده‌ایم. شما نمی‌توانید وارد کشوری مستقل شوید و در آن پایگاه نظامی ایجاد کنید که هرگز علیه ما اقدامی خصمانه انجام نداده است؛ این اقدام نقض آشکار قوانین بین الملل است.
ادامه مطلب را بخوانید

5:31:45 AM6/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15329

nmvnv.jpg اخبار>>

اخبار داخلی/
«عزت سینمای ایران» 93 ساله شد

عزت‌الله انتظامی در سالروز 93 سالگی‌اش به ایسنا گفت: از همه کسانی که پیگر حالم هستند، تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم جبران کنم.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، آقای بازیگر سینمای ایران که متولد 31 خرداد است، امسال جشن تولد 93 سالگی‌اش را می‌گیرد. ادامه مطلب را بخوانید

5:30:05 AM6/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15328

hjgjhgjk.jpg اخبار>>
اخبار علمی/

به رهبری دانشمند ایرانی دانشگاه کالیفرنیا انجام شد

تصویربرداری سه‌بعدی از اجسام پشت دیوار با پهپاد


دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا به رهبری یاسمین مستوفی پروفسور ایرانی موفق شدند تا با استفاده از پهپادهای مجهز به Wi-Fi،از اجسام پنهان شده در پشت دیوار تصاویر سه‌بعدی تهیه کنند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، سه سال پیش، دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا از روبات‌های مجهز به Wi-Fi استفاده کردند تا از اجسام پنهان در پشت دیوارهای آجری، تصاویر دوبعدی بدست آورند.
ادامه مطلب را بخوانید

5:28:04 AM6/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15327

ghvh.jpg اخبار>>
اخبار اخلی/
کی‌روش ارزانترین و سودآورترین مربی تاریخ فوتبال ایران!

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که به واسطه مبلغ قراردادش بارها مورد انتقاد مخالفانش قرار گرفت با دومین صعود پیاپی به جام جهانی حالا سودآورترین مربی ایران است.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرنگار مهر، بیشرین انتقاد از کارلوس کی روش مربوط به قرارداد گرانقیمت این مربی بود. کی روش بارها توسط پیشکسوتان فوتبال ایران متهم شد به گران بودن و هزینه زیاد روی دست فوتبال ایران گذاشتن حال پرسش این است که آیا این حرف ها درست بود یا غلط؟
ادامه مطلب را بخوانید

5:26:51 AM6/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15326

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب.محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page