سايت پزشکان عمومي گيلان    

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه


درباره ما

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   < > >>

اخبار>> اخبار بین الملل /
گروهی از روانشناسان آمریکایی خواستار برکناری ترامپ شدند

جمعی از اساتید حوزه روانشناسی با راهپیمایی در شهر «نیویورک» خواهان برکناری رئیس جمهوری آمریکا شدند.

سایت پزشکان عمومی گیلان :به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیویورک پست، جمعی از روانشناسان، روانپزشکان و اساتید حوزه سلامت و روان آمریکا با راهپیمایی در شهر نیویورک، برکناری دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور را خواستار شدند.
ادامه مطلب را بخوانید

8:27:23 AM10/15/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15445

cbcb.jpg اخبار>> /

اخبار بین الملل /
گاف جدید ترامپ و دیدار با رئیس جمهور «جزایر آمریکا»

رئیس جمهور آمریکا با دادن یک گاف جدید بار دیگر خود را مضحکه رسانه ها کرد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، «دونالد ترامپ» دیروز درسخنرانی‌اش مدعی شد با رئیس جمهور جزایر آمریکا دیدار کرده درحالیکه این جزایر جزو قلمرو آمریکا هستند و ترامپ خود رئیس جمهور آنهاست.
ادامه مطلب را بخوانید

10:28:52 AM10/15/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15444

hfhjf.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /
سعد الحدیثی اعلام کرد؛
شروط بغداد برای مذاکره با اقلیم کردستان عراق

سخنگوی دولت عراق اعلام کرد که بغداد برای مذاکره با اقلیم کردستان عراق اصول و ضوابط «میهنی» خود را دارد که در صورت پذیرش آن ، بغداد وارد مذاکره با مسئولان کردستان خواهد شد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری «اسپوتنیک»، «سعد الحدیثی» سخنگوی دفتر حیدر العبادی نخست وزیر عراق اعلام کرد که شرط دولت عراق برای مذاکره با اقلیم کردستان عراق، پایبندی به اصول میهنی است.
ادامه مطلب را بخوانید

10:27:50 AM10/15/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15443

jgjgfjgfg.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
وزیر خارجه اسبق انگلیس:
خروج از برجام برای آمریکا بی‎اعتمادی می‌آورد

یک دیپلمات انگلیسی می‌گوید خروج از برجام آمریکا را نزد کشورهای دیگر بی اعتماد می‌کند.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، «ویلیام هیگ» وزیر خارجه اسبق انگلیس در یادداشتی که در «دیلی تلگراف» منتشر شد، نوشت: اگر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا توافق هسته ای ایران را پاره کند، کشورهای دیگر هرگز دوباره به آمریکا اعتماد نخواهند کرد.
ادامه مطلب را بخوانید

9:39:31 AM10/11/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15442

hfhnfh.jpg اخبار>>

اخبار داخلی/

فاجعه در کمین عمارت «بلدیه» رشت/مدیریت شهری در خواب است

عمارت تاریخی«بلدیه» با عمری ۹۰ ساله در مرکزی‌ترین نقطه شهر رشت این روزها همچون بمب ساعتی در انتظار فاجعه‌ای است که این عمارت کهنسال را تهدید می‌کند.

سایت پزشکان عمومی گیلان به نقل از خبرگزاری مهر، گروه استان ها- پالیز ایمانی: عمارت بلدیه شهرداری رشت که با الهام از معماری سنت پترزبورگ روسیه توسط «آرتم سرداراف» یک ارمنی روسی مقیم رشت ساخته شد، از سال ۱۳۰۸ در تملک شهرداری این شهر ثبت شده وحالا پس از ۹۰سال، نه تنها تغییر کاربری نیافته بلکه بازدید خبرنگار مهر از بنا نشان می دهد یک فاجعه در کمین عمارت بلدیه است. ادامه مطلب را بخوانید

9:37:11 AM10/11/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15441

hfhg.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
در هشدار به ترامپ؛
موگرینی: ۸ گزارش آژانس پایبندی ایران به «برجام» را تایید می‌کند

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به رئیس جمهوری آمریکا درباره خروج از برجام هشدار داد و گفت تمام گزارش های آژانس پایبندی ایران را تایید می کند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزاش خبرگزاری مهر به نقل از لیبراسیون؛ «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه در اظهاراتی که از طریق ویدئو کنفرانس پخش شد، تاکید کرد پایبندی ایران به تعهدات قید شده در برجام پیشتر در ۸ گزارشی که از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی ارائه شده، تایید شده است. ادامه مطلب را بخوانید

6:46:12 AM10/10/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15440

fghgfjh.jpg اخبار>> اخبار سلامت /
درخواست بیهوشی ها از رئیس مجلس/واکنش نایب رئیس کمیسیون بهداشت

جمعی از متخصصین بیهوشی کشور با حضور در فضای بیرونی ساختمان مجلس شورای اسلامی، خواستار توجه رئیس و نمایندگان مردم به اعتراض و گلایه های آنها شدند.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرنگار مهر، در حدود ۲۰۰ نفر از متخصصین رشته بیهوشی روز یکشنبه با حضور در مقابل ساختمان مجلس، اعتراض خود را نسبت به بی عدالتی در تعیین تعرفه های پزشکی، اعلام کردند. ادامه مطلب را بخوانید

6:39:34 AM10/8/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15439

اخبار>> اخبار داخلی/
تجمع معلمان در روز جهانی معلم/«تخصیص بودجه عادلانه» زیربنای مطالبات است

در تجمع معلمان که به دعوت شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان سراسر کشور برگزار شده، در تهران بیش از پانصد نفر شرکت کرده‌اند؛ در استان‌های مختلف نیز این تجمع با حضور معلمان شکل گرفته‌است. معلمان، چه شاغل و چه بازنشسته، خواستار این هستند که مسئولان به مطالباتشان رسیدگی کنند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرنگار ایلنا، «آموزش آزادانه راهی برای توانمندسازی معلمان»، شعار روز جهانیِ معلم امسال است؛ هر ساله پنجم اکتبر برابر با سیزدهم مهر، روز جهانی معلم است؛ روزی که معلمان سراسر جهان به مطالبات و نیازهای خود و دانش آموزانشان می‌اندیشند و راهی پیدا می‌کنند تا این مطالبات را به گوش مسئولان برسانند.
ادامه مطلب را بخوانید

11:29:40 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15438

ghjgjh.jpg اخبار>>
اخبار داخلی/
نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی:
تالاب انزلی؛ دریاچه ارومیه ای دیگر/نابودی تالاب یک معضل ملی است

صومعه سرا -نماینده صومعه سرا درمجلس شورای اسلامی باهشدار درباره تبدیل شدن وضعیت تالاب انزلی به دریاچه ارومیه، گفت:نابودی تالاب یک معضل ملی است.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرنگار مهر، سید کاظم دلخوش اباتری غروب پنج شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان صومعه سرا اظهار کرد: تمامی دستگاه های مرتبط با ستاد مدیریت بحران باید مشکلات حوزه خود در سطح شهرستان شناسایی و براساس اولویت بندی اعلام کنند. ادامه مطلب را بخوانید

11:28:45 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15437

ukjgjhg.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /

نظریه پرداز آمریکایی :
اسرائیل خواهان دولتهای ضعیف در منطقه است

«استفن لندمن» با بیان اینکه جامعه بین‌المللی مخالف استقلال کردستان عراق است گفت: فقط اسرائیل از همه‌پرسی استقلال حمایت می‌کند زیرا خواستار ایجاد دولتهای ضعیف در منطقه است.


سایت پزشکان عمومی گیلان : خبرگزاری مهر، گروه بین الملل-فاطمه محمدی: علیرغم افزایش مخالفت های بغداد و کشورهای همسایه عراق با جدایی اقلیم کردستان و تجزیه عراق، همه پرسی جدایی کردستان عراق ۲۵ سپتامبر برگزار شد.
ادامه مطلب را بخوانید

11:27:45 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15436

اخبار>>
اخبار بین الملل /

آمریکا فروش سامانه موشکی تاد به عربستان را تایید کرد

وزارت خارجه آمریکا با فروش سیستم موشکی تاد به ارزش ۱۵ میلیارد دلار به عربستان سعودی موافقت کرد.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشا تودی، وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد تصمیم واشنگتن برای فروش سامانه موشکی تاد به عربستان سعودی به ارزش ۱۵ میلیارد دلار مورد تصویب وزارت خارجه این کشور قرار گرفته است. ادامه مطلب را بخوانید

11:25:28 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15435

gjkjgkhj.jpg اخبار>>

اخبار بین الملل /
پس از نشست با فرماندهان نظامی؛
ترامپ: در آرامش قبل از طوفان قرار داریم !

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از برگزاری نشستی با فرماندهان ارشد نظامی این کشور که گفته شده در آن درباره ایران و کره شمالی بحث شده بدون ارائه جزئیاتی خطاب به خبرنگاران گفت: شاید الان آرامش قبل از طوفان است.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خطاب به خبرنگارانی که در اتاق مخصوص ضیافت‌های شام در کاخ سفید برای عکس انداختن با او و همسرش ملانیا ترامپ و همچنین فرماندهان ارتش آمریکا و همسران آنها جمع شده بودند، گفت: شماها می‌دانید که اکنون ما در چه لحظه‌ای هستیم؟ شاید این لحظه آرامش قبل از طوفان است. ادامه مطلب را بخوانید

11:24:28 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15434

jgfjtf.jpg اخبار>>

اخبار بین الملل /
«کمپین نابودی سلاح‌های هسته‌ای» برنده جایزه صلح نوبل امسال شد

کمپین بین‌المللی نابودی سلاح‌های هسته‌ای (آیکن) به جایزه صلح نوبل ۲۰۱۷ دست یافت.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز، نوبل صلح به دلیل تلاش‌های این کمپین بین‌المللی برای از میان برداشتن سلاح‌های هسته‌ای به این گروه داده شد.
ادامه مطلب را بخوانید

11:23:34 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15433

اخبار>>

اخبار داخلی/

مطهری در یادداشتی با عنوان «چرا ایجاد محدودیت»
آیا فکر نمی‌کنند که با محدودیت‌ها بر محبوبیت آن سید می‌افزایند؟

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایجاد محدودیت‌های جدید برای رئیس دولت اصلاحات را موجب افزایش محبوبیت وی عنوان کرد و گفت: در شرایطی که افکار عمومی جامعه مخالف ادامه حصر است، ایجاد حصر دیگر جای تاسف دارد.
این نمی‌شود که مردم را برده خود بدانیم و برای آن‌ها دستور حصر و محدودیت صادر کنیم. مجلس در این جا وظیفه سنگینی دارد و باید از حقوق ملت دفاع کند و اساسا فلسفه وجود مجلس جلوگیری از خودکامگی‌ها و دفاع از حقوق ملت است.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، علی مطهری در یادداشتی با عنوان «چرا ایجاد محدودیت» نوشته است: محدودیت‌های جدید برای جناب آقای سیدمحمد خاتمی که گفته می‌شود از سوی دادگاه ویژه روحانیت به ایشان اعلام شده و این خبر توسط نزدیکان وی تایید شده است، گذشته از غیر قانونی بودن آن که یک دادگاه بدون حضور متهم و شنیدن دفاعیات او و احیانا وکیلش و استفاده او از حق اعتراض و تجدید نظر چگونه چنین حکمی را صادر کرده است، انسان را به فکر وا می دارد که در شرایط امروز جامعه که احتمالا آمریکا تا 10 روز دیگر از برجام خارج می‌شود و منتظر یک بهانه حقوق بشری است، آیا کسانی که چنین تصمیماتی می‌گیرند از روی نادانی چنین می‌کنند یا نقشه‌ای دارند که مثلا زودتر به پایان برجام برسند. هر دو حالت مایه تاسف است. در حالی که افکار عمومی جامعه پی در پی علامت می‌دهد که مخالف ادامه حصر خانگی است، آن‌ها یک حصر دیگر اضافه می‌کنند و شخصیتی را بدون مستند قانونی از حقوق اجتماعی و شهروندی‌اش محروم می‌نمایند.
ادامه مطلب را بخوانید

11:23:10 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15432

hiuuuuuuuuuuuu.jpg اخبار>>
اخبار علمی /
پدهایی به شکل صفحه لمسی برای از بین بردن باکتری‌ها

محققان دانشگاه "لیدز" موفق به توسعه پدهای مخصوص درب شدند که باکتری‌ها را از بین می‌برند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، در اطراف بیمارستانها می‌توان دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست زیادی را مشاهده کرد اما متاسفانه تمام افراد از آن استفاده نکرده و به همین دلیل میکروب‌ها می‌توانند به سرعت در سطوح لمس شده مانند دستگیره‌های درب گسترش یابند به همین دلیل محققان دست به ساخت این پدهای آنتی باکتریال زدند. ادامه مطلب را بخوانید

11:22:09 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15431

اخبار>>
اخبار بین الملل /

لاوروف: برجام باید به همین شکل حفظ شود

وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که توافق هسته‌ای ایران باید به همین شکلی که هست حفظ شود.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه روز جمعه در قزاقستان اعلام کرد که امیدوار است دونالد ترامپ یک تصمیم متعادل در مورد ماندن آمریکا در توافق هسته ای ایران اتخاذ کند.
ادامه مطلب را بخوانید

11:21:40 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15430

اخبار>>
اخبار داخلی /

توضیح تابش در مورد محدودیت‌های جدید برای رئیس دولت اصلاحات

نماینده مردم اردکان به ادعای برخی رسانه‌ها درباره تکذیب ایجاد محدودیت‌های جدید برای سید محمد خاتمی پاسخ داد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش در این‌باره توضیح داد: خوشحالیم در مقابل حساسیت و فشار افکار عمومی؛ "منبع آگاه!" به دروغ مجبور شد اعمال محدودیت‌های جدید را تکذیب کند و یا آن را به شورایعالی امنیت ملی نسبت دهد که باز هم مطلب کذبی است. ادامه مطلب را بخوانید

11:21:20 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15429

vjhj.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
واکنش نویسندگان به معرفی برنده نوبل

اعطای جایزه نوبل ادبیات ۲۰۱۷ به «کازوئو ایشی‌گورو» نویسنده انگلیسی ژاپنی‌تبار، با واکنش سایر نویسندگان مطرح و برندگان جایزه‌های ادبی همراه شد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، «جویس کرول اوتس» داستان‌نویس مطرح آمریکایی درباره اعطای مهم‌ترین جایزه ادبی جهان به «ایشی‌گورو» گفت: «ایشی‌گورو» با آثار داستانی خردمندانه و غمگینش که یادآور نقاشی‌های تک‌رنگ نقاش معروف ایتالیایی «جورجیو دکیریکو» است به واکاوی در موضوع هویت می‌پردازد که با دوران از هم گسیخته کنونی بسیار مرتبط به نظر می‌رسد. معروف‌ترین رمان او «بازمانده روز» نام دارد که به شایستگی و در فیلمی دوست‌داشتنی مورد اقتباس قرار گرفته است اما رمان مورد علاقه من در میان آثار وی، داستان تمثیلی و ضدآرمانشهری «هرگز رهایم مکن» است که داستانی ترسناک را در بی‌تکلف‌ترین شکل ممکن روایت می‌کند.
ادامه مطلب را بخوانید

11:20:10 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15428

اخبار>>

اخبار داخلی /

واکنش اسحاق جهانگیری به دستگیری برادرش

معاون اول رییس جمهوری گفت: امیدوارم دستگیری برادرم سوءاستفاده سیاسی نباشد و عدالت، مبارزه بافساد و حاکمیت قانون برای همه یکسان اجراء شود.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در واکنش به دستگیری برادرش در صفخه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:
«اطلاع دقیقی از دلیل،چگونگی دستگیری، اتهام، ضابط و شاکی برادرم ندارم،البته وی هیچگونه مسولیت و فعالیت دولتی ندارد.
ادامه مطلب را بخوانید

11:19:48 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15427

اخبار>>

اخبار بین الملل /
ظریف در حاشیه مراسم تشییع طالبانی:
همه به راه «مام‌ جلال» که سمبل وحدت عراق بود بازگردند

وزیر امور خارجه ابراز امیدواری کرد: همه در کردستان عراق به راه «مام‌ جلال» که سمبل وحدت و تمامیت ارضی عراق بود بازگردند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین مقام میهمان شرکت کننده در مراسم تشییع ، تاج گلی نثار پیکر مرحوم جلال طالبانی رئیس جمهور سابق عراق کرد.
ادامه مطلب را بخوانید

11:19:23 AM10/7/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15426

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب.محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page