سايت پزشکان عمومي گيلان    

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه


درباره ما

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   < > >>

اخبار>> سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش بانک مردم، بهروز نعمتی در بازدید از غرفه ایبِنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در مورد تصمیمات اتخاذ شده برای سپرده‌گذاران کاسپین اظهارداشت: بعد از موضوعاتی که اتفاق افتاد و بحث‌های مختلف درباره کاسپین، هیات رییسه مجلس به دکتر پزشکیان ماموریت داد که این موضوع را پیگیری کند.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم، محمدرضا تابش عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای پول و اعتبار با بیان اینکه اخیراً مقام معظم رهبری بخشی از مسائل مربوط به مؤسسات مالی و اعتباری را به سران سه قوه ارجاع داده بودند، گفت: اخیراً سران سه قوه با محوریت حل مشکل سپرده‌گذاران کاسپین جلسه‌ای داشتند. ادامه مطلب را بخوانید

11:13:23 AM10/31/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15480

اخبار>> اخبار داخلی /
در پی تصمیم روسای سه قوه:

سپرده گذاران کاسپینی تا سال ۹۴، سودهای قبلی را دریافت می کنند/ محاسبه سود مابقی با نرخ متعارف

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سخنگوی هیات رییسه مجلس جزییات تصمیم سران سه قوه برای سپرده‌گذاران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین را تشریح کرد.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش بانک مردم، بهروز نعمتی در بازدید از غرفه ایبِنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در مورد تصمیمات اتخاذ شده برای سپرده‌گذاران کاسپین اظهارداشت: بعد از موضوعاتی که اتفاق افتاد و بحث‌های مختلف درباره کاسپین، هیات رییسه مجلس به دکتر پزشکیان ماموریت داد که این موضوع را پیگیری کند. ادامه مطلب را بخوانید

11:12:48 AM10/31/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15479

sdfgdfg.jpg اخبار>>
اخبار داخلی /
توضیحاتی درباره سختی‌ استفاده از کتابخانه ملی

معاون کتابخانه ملی با ارائه توضیحاتی درباره سختی‌ ورود به کتابخانه ملی گفت: درصد زیادی از امکانات‌مان به صورت فضای قرائت‌خانه‌ای درآمده است و همین الان هم جواب‌گوی مراجعان نیستیم.

سایت پزشکان عمومی گیلان : غلامرضا امیرخانی درباره شرایط مراجعان به کتابخانه ملی و انتقاد از سخت بودن استفاده از کتابخانه ملی به ایسنا گفت: معتقدم باید درِ کتابخانه ملی به روی همه باز باشد. اما متأسفانه همین الان هم با وجود گذاشتن شرط مدرک دانشجوی ارشد به بالا برای پذیرش مراجعان، یک‌سری از افراد از این مکان بیشتر استفاده قرائت‌خانه‌ای می‌کنند. الان اگر شما صبح‌ها به کتابخانه ملی بیایید تمام صندلی‌ها پر و ظرفیت تکمیل است. امیدواریم کتابخانه ملی ایده‌آل کتابخانه‌ای باشد که فقط پژوهشگران برای استفاده از کتاب‌ها بیایند، حتی اگر مدرک دیپلم هم ندارند. ادامه مطلب را بخوانید

11:09:50 AM10/31/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15478

اخبار>>
اخبار بین الملل /

منابع آگاه به «رویترز» اعلام کردند:
بارزانی ریاست خود بر منطقه کردستان عراق را تمدید نمی‌کند

یک منبع آگاه در دفتر رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد: بارزانی ریاست خود بر منطقه کردستان عراق را که ۱ نوامبر (۱۰ آبان) به پایان می‌رسد، تمدید نخواهد کرد.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، یک منبع آگاه در دفتر رئیس اقلیم کردستان عراق به «بی‌بی‌سی» اعلام کرد که مسعود بارزانی در نامه‌ای به پارلمان اقلیم کردستان عراق از آمادگی خود برای واگذاری قدرتش خبر داده است.
ادامه مطلب را بخوانید

11:08:39 AM10/31/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15477

hhfgh.jpg اخبار>>
اخبار داخلی /
در فضای مجازی صورت گرفت؛
واکنش احمد توکلی به لغو عضویت «سپنتا نیکنام» از شورای شهر یزد

نماینده مجلس در واکنش به لغو عضویت «سپنتا نیکنام» عضو زرتشتی شورای شهر یزد مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، احمد توکلی نماینده مجلس در واکنش به لغو عضویت «سپنتا نیکنام» عضو زرتشتی شورای شهر یزد مطلبی را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد. ادامه مطلب را بخوانید

2:59:23 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15476

اخبار>>
اخبار داخلی /
واکنش کرباسچی به لغو عضویت سپنتا نیکنام از شورای شهر یزد

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران نسبت به لغو عضویت سپنتا نیکنام از شورای شهر یزد واکنش نشان داد.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، غلامحسین کرباسچی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت ادامه مطلب را بخوانید

2:58:46 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15475

اخبار>>
اخبار سلامت /
در مراسم رونمایی از «درسنامه ازدواج برتر» اعلام شد
13درصد از معلولیت‌ها و ناتوانی‌ها ناشی از اختلالات روانی و عصبی است

یک روانشناس بالینی با بیان اینکه 13درصد از معلولیت‌ها و ناتوانی‌ها ناشی از اختلالات روانی و عصبی است گفت: از 10 علت عمده معلولیت ها درسراسر جهان ، پنج مورد آن مربوط به بیماری های روان است .

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، دکترحمید یعقوبی در کارگاه آموزشی اولین هم اندیشی تخصصی مدیران امور اجتماعی ادارات کل امور اجتماعی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور در ساری گفت : اختلالات روانی وعصبی مسئول 13درصد معلولیت ها و ناتوانی هایی است که در طول عمر اتفاق می افتد . ادامه مطلب را بخوانید

2:58:12 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15474

dfsdf.jpg اخبار>>
اخبار سلامت /

تاثیر ۴۸ درصدی داروهای ضد انعقاد خون در کاهش زوال عقل


پزشکان معتقدند که مصرف داروهای رقیق‌کننده خون خطر ابتلا به زوال عقل را تا ۴۰ درصد کاهش می‌دهد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، در این بررسی آمده است افرادی که به دلیل فیبریلاسیون دهلیزی (AF) تحت درمان بوده‌اند در صورت مصرف داروهای ضد انعقاد خون کمتر احتمال دارد دچار زوال عقل شوند.
ادامه مطلب را بخوانید

2:57:16 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15473

اخبار>>
اخبار سلامت /

خواب بهتر، ترس کمتر


محققان دریافتند که چگونه خواب شبانه می‌تواند از افراد در برابر ترس محافظت کند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا و به نقل از مدیکال، نتایج تحقیقات جدید محققان آمریکایی نشان داده است که الگوی خواب با کیفیت بهتر می‌تواند با کاهش فعالیت در ناحیه مغزی مرتبط با ترس همراه باشد. ادامه مطلب را بخوانید

2:56:47 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15472

اخبار>> اخبار سلامت /
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس؛
بدهی بیمه ها بر دوش نظام سلامت سنگینی می کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری نقش ۸۰ درصدی دارو در حوزه سلامت و درمان، گفت: پرداخت بدهی بیمه ها به صنعت دارو باید در اولویت قرار گیرد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، احمد بیگدلی با انتقاد از بدهی سنگین بیمه ها و مشکلات به وجود آمده ناشی از آن برای حوزه سلامت، افزود: بیمه تامین اجتماعی و سلامت نه تنها به دانشگاه های علوم پزشکی بلکه به تجهیزات پزشکی و بخش خصوصی نیز بدهکار هستند.
ادامه مطلب را بخوانید

2:56:18 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15471

dfgdfg.jpg اخبار>>
اخبار داخلی/
وزیر اقتصاد در سفر به آذربایجان عنوان کرد؛
خط آهن آستارا - آستارا بزودی به بهره برداری می رسد

وزیر اقتصاد کشورمان روز پنجشنبه در کنفرانس خبری مشترک با وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: خط آهن آستارا - آستارا که دروازه ورود ایران به اروپای شمالی است، بزودی به بهره برداری می رسد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت اقتصاد، مسعود کرباسیان در پایان نشست روسای کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آذربایجان، در جمع خبرنگاران گفت: همکاری خوبی بین دو کشور در زمینه ریلی وجود دارد و اقداماتی نیز در زمینه خط آهن رشت - آستارا انجام شده است، بویژه شرکای آذربایجانی ما تلاش های زیادی در این زمینه انجام داده اند.
ادامه مطلب را بخوانید

2:55:09 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15470

fgjfj.jpg اخبار>>


اخبار بین الملل /

اسناد محرمانه مربوط به ترور جان اف کندی منتشر شد

آرشیو ملی آمریکا اسناد محرمانه مرتبط با ترور رئیس جمهور اسبق این کشور در اوج دوران جنگ سرد را منتشر کرد.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه سی ان ان، آرشیو ملی آمریکا حدود دو هزار و ۸۰۰ سند مربوط به ترور «جان اف کندی» رئیس جمهور پیشین آمریکا و اسناد دیگری را که تا کنون محرمانه باقی بوده اند، منتشر کرد.
ادامه مطلب را بخوانید

2:53:05 AM10/28/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15469

bfhgf.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /

روسیه قطعنامه شورای امنیت درباره سوریه را وتو کرد

روسیه قطعنامه مورد حمایت محور غربی- عبری- عربی در شورای امنیت درباره تمدید مأموریت تحقیق پیرامون استفاده از سلاح‌ های شیمیایی در سوریه را وتو کرد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، روسیه قطعنامه شورای امنیت درباره تمدید مأموریت تحقیق درباره آنچه از سوی محور غربی- عبری- عربی استفاده دولت سوریه از سلاح‌ های شیمیایی در این کشور ادعا می‌شود را وتو کرد.
ادامه مطلب را بخوانید

6:31:33 AM10/26/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15468

yjtuyt.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
در نشست خبری با لاوروف مطرح شد؛
الجعفری: برادران کُرد ما در کرکوک موضع شرافتمندانه‌ای اتخاذ کردند

وزیر خارجه عراق در نشست خبری با همتای روسی خود تأکید کرد: برادران کُرد ما در کرکوک موضع شرافتمندانه‌ای اتخاذ کردند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، نشست خبری «ابراهیم الجعفری» وزیر خارجه عراق با «سرگئی لاوروف» همتای روسی خود آغاز شد.
ادامه مطلب را بخوانید

6:29:50 AM10/26/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15467

fdsfs.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /
«دیفِنس وان» در خبری اختصاصی اعلام کرد:
آماده‌باش بمب‌افکن‌های هسته‌ایB-۵۲ آمریکا اولین بار پس از جنگ سرد

فرمانده نیروی هوایی آمریکا از اقدامات لازم برای آماده‌باش ۲۴ ساعته بمب‌افکن‌های هسته‌ای B-۵۲ این کشور برای اولین بار پس از جنگ سرد خبر داد.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر، وبگاه «دیفِنس وان» در خبری اختصاصی اعلام کرد که ژنرال «دیوید گُلدفین» (David Goldfein) فرمانده نیروی هوایی آمریکا در اظهاراتی گفته است که نیروی هوایی این کشور قصد دارد برای نخستین بار پس از جنگ سرد، بمب افکن های هسته ای B-۵۲ را به حالت آماده‌باش ۲۴ ساعته در بیاورد.
ادامه مطلب را بخوانید

6:28:48 AM10/26/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15466

hvjghj.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /

پوتین: آمریکا به ما خیانت کرد/ غرب درباره استقلال‌طلبی معیارهای دوگانه دارد

رئیس جمهوری روسیه در یک نشست مطبوعاتی به بیان سیاست‌های کلی کشورش در مورد مسائل مختلف پرداخت.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نقل از راشا تودی، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در یک نشست پرسش و پاسخ در باشگاه بحث و مناظره والدای در سوچی که هر سال با خبرنگاران بین‌المللی و کارشناسان روسیه برگزار می‌کند، ابتدا به برنامه "مگاتون به مگاوات" که از سال ۱۳۹۳ تا ۲۰۱۳ به اجرا درآمد و طی آن روسیه شاهد تبدیل اورانیوم غنی شده‌ای مناسب برای ساخت حدود ۲۰ هزار کلاهک هسته‌ای به اورانیوم با غنای پایین‌تر برای استفاده به عنوان سوخت نیروگاه‌های هسته‌ای بود، اشاره کرد. ادامه مطلب را بخوانید

8:54:00 AM10/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15465

اخبار>>
اخبار بین الملل /

درخواست آیت‌الله سیستانی (مرجعیت دینی عراق )از رهبران کرد برای همکاری با بغداد بر اساس قانون اساسی

نماینده آیت‌الله سیستانی از رهبران کرد خواست براساس قانون اساسی با بغداد به همکاری بپردازند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، عبدالمهدی الکربلائی، نماینده آیت‌الله سید علی سیستانی، مرجع عالیقدر شیعیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کربلا از طرف‌هایی که برای ممانعت از برخورد مسلحانه در کرکوک و دیگر مناطق مورد مناقشه تلاش کردند، قدردانی کرد.
ادامه مطلب را بخوانید

8:53:24 AM10/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15464

اخبار>>
اخبار بین الملل /
تحولات عراق؛
العبادی: رهبران اقلیم کردستان سر عقل بیایند/ارتش در کرکوک می‌ماند

نخست وزیر عراق با بیان اینکه رهبران اقلیم کردستان باید سر عقل بیایند، گفت: از جانب ملت عراق از اربیل می خواهم که تسلیم قانون اساسی شود.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق در سخنانی تأکید کرد که رهبران اقلیم کردستان باید سر عقل بیایند.
ادامه مطلب را بخوانید

8:53:01 AM10/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15463

اخبار>>
اخبار بین الملل /

کره شمالی آمریکا را به حمله نظامی «غیرقابل تصور» تهدید کرد

یک نهاد وابسته به دولت کره شمالی با انتشار بیانیه ای نیروهای نظامی آمریکایی مستقر در آبهای شبه جزیره کره را به انجام «حمله ای غیرقابل تصور» تهدید کرد.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در پی آغاز تمرینات مشترک نظامی ۱۰ روزه دریایی میان کره جنوبی و آمریکا در غرب و شرق آبهای شبه جزیره کره، یک نهاد وابسته به دولت کره شمالی با انتشار بیانیه ای نیروهای نظامی آمریکایی مستقر در آبهای شبه جزیره را به انجام «حمله ای غیرقابل» تصور تهدید کرد. ادامه مطلب را بخوانید

8:52:23 AM10/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15462

اخبار>> اخبار بین الملل /

بارزانی: بغداد نمی‌تواند معاونم را بازداشت کند

رئیس اقلیم کردستان عراق گفت که موضوع بازداشت معاون اقلیم یک تصمیم سیاسی است که به وضوح ماهیت تفکر حاکم بر بغداد را نشان می دهد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای نیوز، مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق عنوان کرد که بغداد هرگز نمی تواند «موسرت رسول» معاون اقلیم کردستان یا سایر مقامات سیاسی اقلیم را بازداشت کند. ادامه مطلب را بخوانید

8:52:02 AM10/21/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15461

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب.محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page