سايت پزشکان عمومي گيلان    

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه


درباره ما

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   < > >>

اخبار>> اخبار اخلی/
آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها:
اصلاح‌طلبان بیشتر از دیگران به نظام رأی داده‌اند/ در منطق ائمه معصومین نشانۀ تقیدات مذهبی کثرت نماز و روزه نیست، امانت‌داری است

دبیرکل مجموع روحانیون مبارز با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از نظام عبور نکرده‌اند، گفت: باتوجه به اینکه مقام معظم رهبری رأی‌ها داده شده در انتخابات اخیر را رأی به نظام دانستند و با توجه به تعداد آرای نامزد پیروز، نتیجه می‌گیریم که اصلاح‌طلبان بیشتر از دیگران به نظام رأی داده‌اند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایلنا، آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها در کانال تلگرامی خود به پرسش‌های یکی از مخاطبان درباره جریان اصلاحات پاسخ داده که متن سوال و جواب‌های ایشان به این شرح است:
ادامه مطلب را بخوانید

1:15:22 AM6/17/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15320

اخبار>>
اخبار اخلی/
آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها:
اصلاح‌طلبان بیشتر از دیگران به نظام رأی داده‌اند/ در منطق ائمه معصومین نشانۀ تقیدات مذهبی کثرت نماز و روزه نیست، امانت‌داری است

دبیرکل مجموع روحانیون مبارز با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از نظام عبور نکرده‌اند، گفت: باتوجه به اینکه مقام معظم رهبری رأی‌ها داده شده در انتخابات اخیر را رأی به نظام دانستند و با توجه به تعداد آرای نامزد پیروز، نتیجه می‌گیریم که اصلاح‌طلبان بیشتر از دیگران به نظام رأی داده‌اند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایلنا، آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها در کانال تلگرامی خود به پرسش‌های یکی از مخاطبان درباره جریان اصلاحات پاسخ داده که متن سوال و جواب‌های ایشان به این شرح است:
ادامه مطلب را بخوانید

1:14:41 AM6/17/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15319

thgfh.jpg اخبار>> اخبار سلامت /

نتایج اولیه دکتری علوم پزشکی اعلام شد/ مهلت انتخاب رشته تا یکشنبه
آغاز مصاحبه ها از ۱۴ تیر؛

نتیجه مرحله اول آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پزشکی منتشر شد و داوطلبان مجاز تا ۲۸ خرداد فرصت دارند انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرنگار مهر، نتایج مرحله اول آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۱۳۹۶ (دوره های روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی) در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد. ادامه مطلب را بخوانید

1:13:17 AM6/17/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15318

gfdgfd.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /
تعداد کشته شدگان آتش سوزی لندن به ۳۰ نفر رسید/ترزا می متهم شد

منابع انگلیسی از افزایش تعداد قربانیان حادثه آتش سوزی لندن به ۳۰ نفر و افزایش اتهامات علیه ترزا می نخست وزیر این کشور خبر دادند.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، شمار آخرین تلفات آتش سوزی روز چهارشنبه برج مسکونی «گرنفل» لندن به ۳۰ نفر افزایش یافته است. ادامه مطلب را بخوانید

1:11:16 AM6/17/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15317

gfghf.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
هجوم معترضان آتش سوزی برج گرانفل به شهرداری لندن

مردم معترض لندن که برای اعتراض و تظاهرات به آتش سوزی یک برج مسکونی در لندن مقابل شهرداری تجمع کرده بودند به این ساختمان حمله کردند و پلیس از ورود آن ها به ساختمان جلوگیری به عمل آورد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای نیوز، شهروندان انگلیسی معترض به آتش‌سوزی برج «گرانفل» لندن، مقابل ساختمان شهرداری تجمع کردند و به اعتراض علیه این مسئله پرداختند.
ادامه مطلب را بخوانید

1:09:52 AM6/17/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15316

ygjg.jpg اخبار>>

اخبار بین الملل /
جزئیاتی از "کشته شدن البغدادی" توسط وزارت دفاع روسیه/ آمریکا: قابل تایید نیست


وزارت دفاع روسیه احتمال داد که رهبر گروه تروریستی داعش در یکی از حملات جنگنده‌های این کشور در ماه مه گذشته در رقه کشته شده است.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، وزارت دفاع روسیه از احتمال کشته شدن ابوبکر بغدادی، ‌رهبر گروه تروریستی داعش در حمله‌ هوایی جنگنده‌های این کشور در رقه در اواخر مه گذشته خبر داد.
ادامه مطلب را بخوانید

1:07:51 AM6/17/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15315

اخبار>>
اخبار داخلی/
یک عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی:

طرح کارورزی اثرات کوتاه‌مدت و جبران‌ناپذیری دارد/از تکرار قانون‌گریزی نگرانیم

یک عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی می گوید طرح کارورزی اثرات کوتاه مدت و جبران ناپذیری بر روی حقوق کارورزان و نظام حمایت‌های اجتماعی می‌گذارد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : «اکبر شوکت» عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: طرح کارورزی اثرات کوتاه‌مدت و جبران ناپذیری روی حقوق کارورزان و نظام حمایت‌های اجتماعی می‌گذارد.
ادامه مطلب را بخوانید

1:37:50 AM6/16/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15314

tretrertet.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
قطر ۳۶ جنگنده F15 از آمریکا می‌خرد

قطر اعلام کرد با آمریکا توافقی امضا کرده تا بر اساس آن واشنگتن ۳۶ جنگنده F۱۵ به ارزش ۱۲ میلیارد دلار به دوحه بفروشد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری قطر (قنا)، دوحه قرادادی با آمریکا امضا کرده تا بر اساس آن ۳۶ جنگنده F۱۵ به ارزش ۱۲ میلیارد دلار از این کشور خریداری کند.
ادامه مطلب را بخوانید

12:43:45 PM6/15/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15313

bvcvc.jpg اخبار>>
اخبار علمی/
صرف دیر هنگام وعده شام و خطر افزایش وزن


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا و به نقل از زی‌نیوز، بر اساس تحقیقات انجام شده بهترین زمان صرف شام ساعت هفت بعدازظهر است.
ادامه مطلب را بخوانید

9:46:41 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15312

اخبار>> اخبار داخلی/
در پی راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی

روحانی: بچه‌ها مچکریم!

در پی راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۸روسیه، رییس جمهوری از سرمربی و کادر فنی و اعضای این تیم تشکر کرد.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان، در اینستاگرام خود نوشت: «راهیابی مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، همه ایرانیان را شاد کرد. بچه‌ها مچکریم.
ادامه مطلب را بخوانید

9:46:11 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15311

fhdfhd.jpg اخبار>>

اخبار داخلی/
اعلام حمایت جهانگیری از تیم ملی فوتبال

معاون اول رییس جمهور با ابراز امیدواری از صعود تیم ملی فوتبال به مرحله حذفی جام جهانی، اظهار کرد: به طُرُق مختلف بودجه لازم را براي موفقيت تيم ملي فوتبال درنظر می‌گيريم.


سایت پزشکان عمومی گیلان :به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول ریيس جمهوري پس از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ابراز اميدواري كرد تا تيم ملي ايران براي نخستين بار به مرحله حذفي جام جهاني صعود كند.
ادامه مطلب را بخوانید

9:45:05 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15310

kyjtgjgg.jpg اخبار>> اخبار داخلی/

نامجو مطلق: تیم ملی می‌تواند با رکوردی افسانه‌ای به روسیه برود/ این تیم توقع ایجاد کرده است

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است که این تیم می‌تواند رکورد افسانه‌ای را پیش از جام جهانی به نام خود کند.سایت پزشکان عمومی گیلان : مجید نامجو مطلق در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که عملکرد تیم ملی فوتبال ایران برابر ازبکستان چگونه بودt گفت: عالی بازی کردیم. باید این موفقیت را به جامعه فوتبال تبریک بگویم. اولین بار بود که بی‌دردسر به جام جهانی رفتیم. اگر بتوانیم در دو بازی بعدی گل نخوریم یک رکورد جاودانه را ثبت می‌کنیم و با یک رکورد افسانه‌ای راهی جام جهانی می‌شویم.
ادامه مطلب را بخوانید

9:44:08 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15309

اخبار>>
اخبار داخلی/
واکنش علی دایی به صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی! عکس


سایت پزشکان عمومی گیلان : علی دایی با انتشار عکس و متنی صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی را تبریک گفت. ادامه مطلب را بخوانید

9:43:32 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15308

اخبار>> اخبار بین الملل /
بازتاب صعود ایران به جام جهانی در سایت فیفا

سایت فیفا در گزارشی صعود ایران به جام جهانی روسیه را به خبر اصلی خود تبدیل کرد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد با برتری برابر ازبکستان، برای پنجمین بار جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. ادامه مطلب را بخوانید

9:48:26 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15307

jgjhg.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /
شکایت ۲ دادستان آمریکایی از ترامپ به دلیل دریافت کمک‌های خارجی

دادستانان مناطق مریلند و پایتخت آمریکا قصد دارند تا درباره پول‌های خارجی دریافت شده از سوی تجارت رئیس‌جمهور این کشور و مغایرت داشتن این اقدام با قانون اساسی آمریکا پرونده‌ای تنظیم کنند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، این در حالی است که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پرونده‌ای مشابه از سوی "گروه‌های نژادی" به مساله‌ای مشابه متهم شده است.
ادامه مطلب را بخوانید

9:41:39 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15306

hjfjf.jpg اخبار>> اخبار بین الملل /
پیروزی حزب ماکرون در انتخابات پارلمانی فرانسه

وزارت کشور فرانسه از پیروزی حزب متعلق به رئیس‌جمهوری این کشور در انتخابات پارلمانی خبر داد.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت کشور فرانسه اعلام کرد، حزب «جمهوری به پیش» متعلق به امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری این کشور در انتخابات پارلمانی از رقبای خود پیشی گرفته است. ادامه مطلب را بخوانید

9:40:11 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15305

nhgfgj.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
گزارش نیوزویک درباره زندگی روزمره مردی که دو باره روسیه و غرور ملی مردم روسیه را احیا کرد

هفته‌نامه نیوزویک در گزارشی برخی از کارهای روزانه ولادیمیر پوتین را که چشم‌اندازی از زندگی شخصی این رئیس‌جمهوری روسیه را نشان می‌دهد، بازگو کرده است.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، طبق پروفایلی که سال ۲۰۱۴ "بن جودا" از هفته‌نامه نیوزویک برای ولادیمیر پوتین نوشت، زندگی روزانه رئیس‌جمهوری روسیه شامل ساعت‌ها شنا، مصرف نکردن الکل و شب بیداری‌هاست.
ادامه مطلب را بخوانید

9:39:03 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15304

jhgjh.jpg اخبار>> اخبار سلامت/
رییس ستاد مرکزی اجرایی انتخابات نظام پزشکی:
۵۵۴۲ نفر برای انتخابات نظام پزشکی ثبت نام کردند

رییس ستاد مرکزی اجرایی انتخابات نظام پزشکی گفت: از اول اردیبهشت ماه سال جاری با تشکیل هیئت مرکزی نظارت و ستاد اجرایی مرکزی، فرایند انتخابات آغاز شد و ۵۵۴۲ نفر برای هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی ثبت نام کردند.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش ایسنا،دکتر محمد آقاجانی افزود: از اول اردیبهشت ماه سال جاری با تشکیل هیئت مرکزی نظارت و ستاد اجرایی مرکزی، فرایند انتخابات آغاز شد. با تعیین اعضای شورای نظارت هر شهرستان،هیئت اجرایی انتخابات تشکیل و به منظور جلب مشارکت حداکثری جامعه پزشکی و با استناد به ماده ۸ و ۹ آیین نامه اجرایی انتخابات نظام پزشکی، روند اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام متقاضیان به روسای تمامی دانشگاهها ابلاغ شد. ادامه مطلب را بخوانید

9:38:00 AM6/13/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15303

dfffs.jpg اخبار>>
اخبار بین الملل /
در پی اعلام نتایج انتخابات
کن لوچ به نقد سیاست‌های محافظه‌کاران بریتانیا پرداخت

کارگردان نامدار سینمای بریتانیا گفت مردم از سیاست‌ توری‌ها (محافظه کاران بریتانیا) متنفر هستند.سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکرین دیلی، کارگردان «من دانیل بلیک» درباره نتایج انتخابات بریتانیا صحبت کرد. این کارگردان کهنه‌کار دست چپی گفت نتیجه انتخابات بریتانیا نشان دهنده نفرت مردم از سیاست‌های دست راستی محافظه کارانه است.
ادامه مطلب را بخوانید

9:42:09 AM6/11/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15302

اخبار>>
اخبار بین الملل /
هیئت حماس به ریاست اسماعیل هنیه به ایران می آید

رسانه های عربی از سفر هیئتی از جنبش حماس به تهران به ریاست رئیس دفتر سیاسی این جنبش خبر دادند.


سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، اسامه حمدان مسئول روابط بین الملل جنبش حماس اعلام کرد که هیئتی از این جنبش به ریاست اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به زودی به ایران سفر می کند. ادامه مطلب را بخوانید

9:38:05 AM6/10/2017   بخش: اخبار   كد انحصاري: 15301

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب.محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page