سايت پزشکان عمومي گيلان

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

اخبار داخلی /
محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران شد

محسن هاشمی با اجماع آرا رییس پنجمین دوره شورای شهر تهران شد.


اخبار داخلی /
محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران شد

محسن هاشمی با اجماع آرا رییس پنجمین دوره شورای شهر تهران شد.

سایت پزشکان عمومی گیلان :به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی، با اجماع آرای اعضای شورای پنجم به عنوان رییس پنجمین دوره شورای شهر تهران انتخاب شد.

هاشمی در حاشیه جلسه غیررسمی منتخبان شورای پنجم با بیان اینکه امروز اعضای شورای شهر رای به تمایل به بنده دادند، گفت: این رای، رای تمایل است و باید جلسه رسمی شورای شهر تشکیل شود تا انتخاب رسمیت یابد.

او با اشاره به اینکه امروز از کسانی که پتانسیل ریاست را داشتند، اما کنار کشیدند خجل هستم، ادامه داد: از اعضای شورای شهر بابت انتخابشان و از عزم جدی مردم تهران که با حضور چشم گیرشان در انتخابات نشان دادند، خواهان تغییر هستند نیز تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: شورا و شهرداری هر کدام وظایف خود را دارند و امیدواریم در این چهار سال بی‌حاشیه با یکدیگر تعامل داشته باشند. رابطه شهرداری و شورا تعاملی خواهد بود اما نظارت را فراموش نمی‌کنیم و در مسیر قانونی نظارت را ادامه خواهیم داد.

هاشمی با اشاره به اولویت‌های شهر تهران افزود: بخش عمده‌ای از بودجه شهرداری تهران به موضوع حمل و نقل اختصاص داده شده است و این نشان دهنده اهمیت این موضوع است. علاوه بر موضوع خدمات شهری و حمل و نقل، به نظرم آلودگی هوا و ترافیک از مهمترین موضوعاتی است که باید برای آن چاره‌ای اندیشید.

زهرا نژادبهرام، منتخب مردم در شورای پنجم با اشاره به جلسه امروز شورای پنجم گفت: محسن هاشمی در این جلسه تاکید کرد که شهردار شورای پنجم با شهردار شورای چهارم یعنی آقای قالیباف تفاوت خواهد شد. از نظر او نیاز شهردار به شورا از گذشته بیشتر شده است و شورا رکن ارزنده‌ای برای تعامل در شهر و دیگر نهادهاست.

نژادبهرام ادامه داد: محسن هاشمی در تشریح دیدگاه‌های خود نگاهش به شهر را همدلانه و عمرانی خواند و تاکید کرد که به ضرورت وجود دموکراسی اعتقاد دارد و برای برقراری دموکراسی تلاش می‌کند.

منتخب مردم در شورای پنجم با تأکید بر اینکه الویری رئیسه سنی شورا در این دوران بسیار موفق عمل کرده‌است، افزود: در ادامه جلسه فراهانی عضو دیگر شورای پنجم، کناره‌گیری الویری را از پست شهرداری در راستای حفظ و انسجام را مثال‌زدنی دانست.

11:41:17 AM  8/20/2017    بخش: اخبار      كد انحصاري: 15392

تعداد نظرها تاكنون:0


نام:  

ايميل:  

سايت:  

نظر ارزشمند شما:  

 

 

 

 

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب. محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

visitor: 2476807 version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page