سايت پزشکان عمومي گيلان

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

اخبار داخلی/
یک نماینده مجلس :
توسعه صنعت نفت جسارت زنگنه را می‌طلبد/ رای بالا به او قدرت چانه‌زنی ایران را در محافل بین‌المللی بالا می‌برد

لاهوتی گفت: توسعه صنعت نفت به قراردادهای بین المللی گره خورده است و نفت از موضوعاتی است که بیش از داخل با دنیای خارج مرتبط است و وزرای خارجه، نفت و دفاع نباید حتی یک رای مخالف داشته باشنداخبار داخلی/
یک نماینده مجلس :
توسعه صنعت نفت جسارت زنگنه را می‌طلبد/ رای بالا به او قدرت چانه‌زنی ایران را در محافل بین‌المللی بالا می‌برد

لاهوتی گفت: توسعه صنعت نفت به قراردادهای بین المللی گره خورده است و نفت از موضوعاتی است که بیش از داخل با دنیای خارج مرتبط است و وزرای خارجه، نفت و دفاع نباید حتی یک رای مخالف داشته باشند

سایت پزشکان عمومی گیلان : مهرداد بائوج لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا زنگنه را وزیر مسلطی عنوان کرد که نفت را خوب می شناسد و توانست طی 4 سال گذشته نفت را که هم به لحاظ تولید و هم بازاریابی دچار آسیب شده بود احیا کند، مشتری های از دست رفته را بازگرداند و تولید را سروسامان بخشد.

وی با بیان اینکه زنگنه فردی سالم و صادق است، افزود: ما در میادین مشترک از قطر کمتر برداشت می کردیم الان به جایی رسیدیم که میزان برداشت ما از قطر بیشتر شده است و این دستاوردی قدرت آفرین در حوزه نفت و گاز کشور است.

لاهوتی تصریح کرد: قراردادهای نفتی حساسیت خود را دارند اگر کسی شجاعت نداشته باشد کار سخت می شود اما ایشان مسلط است و کار را با شجاعت پیش می برد.

وی تاکید کرد: انتخاب ایشان با رای بالای مجلس این پیام را منتقل می کند که با جسارت بیشتری مباحث توسعه ای نفت را دنبال کند. چرا که یکی از راهکارهای نجات اقتصاد کشور نفت است و ما باید در رابطه با توسعه این صنعت جدیت داشته باشیم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: توسعه صنعت نفت به قراردادهای بین المللی گره خورده است و نفت از موضوعاتی است که بیش از داخل با دنیای خارج مرتبط است و وزرای خارجه، نفت و دفاع نباید حتی یک رای مخالف داشته باشند چرا که پیام انسجام داخلی را به دنیا مخابره می کند و قدرت چانه زنی ما را در محافل بین المللی بالا می برد.

11:40:44 AM  8/20/2017    بخش: اخبار      كد انحصاري: 15391

تعداد نظرها تاكنون:0


نام:  

ايميل:  

سايت:  

نظر ارزشمند شما:  

 

 

 

 

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب. محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

visitor: 2476778 version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page