سايت پزشکان عمومي گيلان

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن
اخبار بین الملل /
رویترز خبر داد؛
الزامات جدید برای ایرانیان خواهان سفر به آمریکا

وزارت خارجه آمریکا خواهان تمدید ۳ ساله یک مجوز ۶ ماهه برای درخواست جزئیات بیشتری از زندگی متقاضیان صدور ویزای این کشور است.
dfgdfg.jpg


اخبار بین الملل /
رویترز خبر داد؛
الزامات جدید برای ایرانیان خواهان سفر به آمریکا

وزارت خارجه آمریکا خواهان تمدید ۳ ساله یک مجوز ۶ ماهه برای درخواست جزئیات بیشتری از زندگی متقاضیان صدور ویزای این کشور است.

سایت پزشکان عمومی گیلان : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، وزارت خارجه آمریکا خواهان تمدید سه ساله یک مجوز اورژانسی ۶ ماهه برای درخواست جزئیات بیشتری از زندگی متقاضیان صدور ویزای این کشور است؛ از ایرانی‌ها خواسته می‌شود که «داوطلبانه» این فرم را پر کنند.

دولت آمریکا روز پنجشنبه برای دائمی کردن شرط پر کردن یک فرم اضافی و بسیار تفضیلی برای برخی درخواست‌کنندگان صدور ویزای سفر به این کشور، اقدام کرد.

در این فرم از مسافر خواسته می‌شود که شماره تمامی گذرنامه های پیشین، سوابق فعالیت در شبکه‌های اجتماعی در ۵ سال پیش از آن و زندگی‌نامه ۱۵ ساله را که آدرس محل های زندگی، کار و مقاصد مسافرتی می‌شود را اعلام کند.

استفاده این فرم از ماه اردیبهشت وارد کار شده ولی وزارت خارجه آمریکا هنوز اعلام نکرده که از چند مسافر آمریکا و یا اتباع چه ملیت‌هایی درخواست شده که چنین فرمی را پر کنند.

اداره مدیریت و بودجه آمریکا پیش از این بر اساس اقدامی اورژانسی، با استفاده ۳ ماهه وزارت خارجه آمریکا از این فرم موافقت کرده بود ولی حالا این وزارتخانه می‌گوید که قصد استفاده موردی ۳ ساله از این فرم مزبور را دارد.

به هنگام ارائه فرم به متقاضی صدور ویزا، به وی گفته می‌شود که پر کردن این فرم «داوطلبانه» است ولی اگر فرم پر نشود، ممکن است روند صدور ویزا، طولانی یا متوقف شود.

یک مشاور مهاجرت مستقر در کالیفرنیا در به خبرنگار رویترز گفته‌ که از بسیاری از مسافران ایرانی خواسته شده که این فرم را پر کنند.

یک وکیل مهاجرت مستقر در مریلند هم می‌گوید که موارد درخواست از مسافران عراقی، لیبیایی و ایرانی برای پر کردن این فرم را دیده است.

1:46:48 AM  8/4/2017    بخش: اخبار      كد انحصاري: 15384

تعداد نظرها تاكنون:0


نام:  

ايميل:  

سايت:  

نظر ارزشمند شما:  

 

 

 

 

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب. محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

visitor: 2476867 version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page