سايت پزشکان عمومي گيلان

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

اخبار داخلی /
یک نماینده مجلس :

اکثریت مجلس با اقدامات وزیر نفت موافق است/ از زنگنه می‌خواهیم در کابینه دوازدهم حضور داشته باشد

میرزایی گفت: ریشه کل اقتصاد کشور به نفت بر می گردد و تا زمانی که نتوانیم این صنعت را به خوبی و با سیاست های درست و آینده نگرانه توسعه دهیم، وضعیت اقتصادی نیز بهبود نخواهد یافتاخبار داخلی /
یک نماینده مجلس :

اکثریت مجلس با اقدامات وزیر نفت موافق است/ از زنگنه می‌خواهیم در کابینه دوازدهم حضور داشته باشد

میرزایی گفت: ریشه کل اقتصاد کشور به نفت بر می گردد و تا زمانی که نتوانیم این صنعت را به خوبی و با سیاست های درست و آینده نگرانه توسعه دهیم، وضعیت اقتصادی نیز بهبود نخواهد یافت.

سایت پزشکان عمومی گیلان : قاسم میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اشاره به عملکرد مثبت زنگنه در وزارت نفت بر لزوم تداوم حضور ایشان در کابینه دولت دوازدهم تاکید کرد.

وی با بیان اینکه زنگنه یکی از افراد بسیار با صلاحیت در سطح وزرا است که توانسته اهداف تعیین شده را تحقق بخشد، افزود: البته ایشان با چالش‌ها و مشکلات زیادی مواجه بوده که امیدواریم در دولت آینده رفع شود.

میرزایی نیکو تصریح کرد: ما برای توسعه صنعت نفت نیاز به 200 میلیارد دلار سرمایه گذاری داریم که قطعا بدون حضور شرکت های خارجی و تنها با حضور سرمایه گذاران داخلی امکانپذیر نیست ضمن اینکه رقم 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری از سوی توتال راه به جایی نمی برد.

وی خاطرنشان کرد: ریشه کل اقتصاد کشور به نفت بر می گردد و تا زمانی که نتوانیم این صنعت را به خوبی و با سیاست های درست و آینده نگرانه توسعه دهیم، وضعیت اقتصادی نیز بهبود نخواهد یافت.

این عضو فراکسیون امید یادآور شد: البته با افاضات بی در و پیکر و انتقادات بی پایه ای که به آقای زنگنه می‌شود قطع و یقین نگرانی دارند و ممکن است خسته شده باشند اما باید از ایشان بخواهیم که حضور در وزارت نفت را ادامه دهند و اهداف تعیین شده این وزارت خانه را محقق کنند.

میرزایی بیان کرد: اکثریت نمایندگان مجلس در تدوام حضور زنگنه اتفاق نظر دارند که نمونه آن را نیز در سوال اخیر از ایشان شاهد بودیم که پاسخ ایشان، رضایت مجلس را به همراه داشت.

4:35:00 AM  7/31/2017    بخش: اخبار      كد انحصاري: 15374

تعداد نظرها تاكنون:0


نام:  

ايميل:  

سايت:  

نظر ارزشمند شما:  

 

 

 

 

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب. محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

visitor: 2476866 version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page