سايت پزشکان عمومي گيلان

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن

اخبار داخلی/
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی:
۴۰۰چاه غیرمجاز در مرکزی مسدودشد/حفظ ۶۲میلیون مترمکعب از منابع آبی

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی گفت: طی سه سال اخیر حدود ۴۰۰ چاه آب غیرمجاز در استان مرکزی مسدود شده که با این اقدام ۶۲میلیون مترمکعب از منابع آب زیرزمینی این استان حفظ شده است.
dddfg.jpgاخبار داخلی/
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی:
۴۰۰چاه غیرمجاز در مرکزی مسدودشد/حفظ ۶۲میلیون مترمکعب از منابع آبی

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی گفت: طی سه سال اخیر حدود ۴۰۰ چاه آب غیرمجاز در استان مرکزی مسدود شده که با این اقدام ۶۲میلیون مترمکعب از منابع آب زیرزمینی این استان حفظ شده است.

سایت پزشکان عمومی گیلان : رقیه یادگاری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اعتبارات استان مرکزی در سال جاری، اظهار داشت: مجموع اعتبارات استان مرکزی در سال جاری ۴۳۸میلیارد تومان است که از این رقم ۵۸میلیارد تومان مربوط به طرح های ملی و ۳۸۰میلیارد تومان متعلق به طرح های با اعتبار استانی است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی افزود: امسال در توزیع اعتبارات استانی طرح های آبرسانی روستایی، بهسازی راه های روستایی فاقد آسفالت، زیرساخت شهرک ها و نواحی صنعتی و همچنین رسیدگی به مناطق کم برخوردار و محروم بیش از پیش به عنوان الزامات مدنظر قرار گرفته است.

وی بیان کرد: امسال خوشبختانه برای اکثر شهرستان های استان مرکزی میزان تخصیص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای با افزایش میانگین ۴۵ درصدی روبرو بوده که زمینه مطلوبی را برای پیگیری امور از سوی مسئولان شهرستانی فراهم کرده است.

یادگاری با بیان اینکه طی چهار سال گذشته، تمامی روستاهای بالای ده خانوار در استان مرکزی از خدمات برق رسانی برخوردار شده اند، خاطرنشان ساخت: همچنین در این مدت بیش از ۴۰۰روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم و ۲۲۶ روستا نیز از گاز بهره مند شده اند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی تصریح کرد: همچنین چند طرح انتقال آب در استان طی چند سال اخیر اجرایی شده که در دست اقدام است و از جمله آن می توان به طرح انتقال آب سد کوچری به خمین و ساوه و روستاهای مسیر انتقال اشاره کرد.

یادگاری با اشاره به اقداماتی که برای حمایت از تولید و صنعت استان در سال جاری مدنظر قرار دارد، گفت: بسته پنجگانه رونق تولید که دستورالعمل دولت با هدف تعیین مسیر و نقشه راه برای رسیدن به برنامه های توسعه، رشد تولید و رونق کسب و کار ابلاغ شده، برای اجرا در اختیار دستگاه های مرتبط قرار گرفته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی افزود: بسته پنجگانه شامل بسته ارتقای تولید ملی، بسته تامین مالی و سرمایه گذاری، بسته جذب، توسعه و تعمیق تکنولوژی، بسته تجارت خارجی و بسته اشتغال و توانمندسازی نیروی کار است که به منظور تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در دستور کار سال جاری قرار گرفته است.

10:19:42 AM  7/1/2017    بخش: اخبار      كد انحصاري: 15342

تعداد نظرها تاكنون:0


نام:  

ايميل:  

سايت:  

نظر ارزشمند شما:  

 

 

 

 

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب. محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

visitor: 2476787 version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page