سايت پزشکان عمومي گيلان

خانه| نشريه | ارتباط |            لطفاً با ما همراه باشيد ... سايت در حال تکميل طراحي و اطلاعات است.

خانه

آرشيو مطالب 


علمي
صنفي
اخبار
مشاهير گيلاني
خواندني‌ها
گفت‌وگو
ادبيات
اجتماعي
مناسبت‌ها
ديدني‌ها
گيلان‌ما
انتخابات نظام پزشكي
پزشك خانواده
اقتصادي
رخ داد هاي داخلي انجمن
بازنشستگی پس از18 سال محبوبیت/تصاویر دیدنی از آلبوم خانوادگی بیل گیتس در آخرین روزهای کاری

به گزارش خبرگزاری مهر، بیل گیتس ویلیام گیتس سوم (بیل گیتس) در 28 اکتبر 1955 در سیاتل (واشنتگن) متولد شد و در همان شهر در کنار والدین و دو خواهرش رشد کرد. در سالهای دبستان به کودکی تبدیل شده بود با چشمان آبی درشت، عینکی بزرگ و موهایی با فرق کج که گذشت زمان در طول این سالها هیچ تغییری در ظاهر وی ایجاد نکرده است. به طوری که هنوز هم در سن 52 سالگی و در شرایطی که هفته آینده با مایکروسافت وداع می کند با همان چشمان درشت آبی و موهایی با فرق کج و عینکی بزرگ دیده می شود.

بیل گیتس از اول جولای آینده در سن 52 سالگی و 50 میلیارد دلار پول در جیب که تقریبا معادل یک میلیارد دلار در هر سال زندگی اش است بازنشسته می شود.

بیل گیتس با محصولاتش که نخریدن آنها غیرممکن است دنیا را به زیر سلطه خود درآورد.

غول نرم افزاری دنیا در آستانه بازنشستگی عکسهایی از آلبوم خانوادگی خود را به دنیا تقدیم کرده است که شامل عکسهای کودکی، نوجوانی و اوایل جوانی در دانشگاه هاروارد می شود. درحالی که وی که هرگز نتوانست تحصیلاتش را در هاروارد به پایان برساند سال گذشته از دانشگاه هاروارد لیسانس افتخاری دریافت کرد.

بنیانگذار جنجال برانگیزترین شرکت دنیای انفورماتیک پس از بازنشسته شدن قصد دارد فعالیت خود را در بنیاد بیل و ملیندا گیتس در مبارزه با مالاریا و کشف مکانیزمهای سری سیستم ایمنی آغاز کند و در تلاش خواهد بود تا هزینه تحقیقاتی را در عرصه کشف و ایجاد یک مقاومت طبیعی در برابر انگل این بیماری مهلک تامین کند.

بیل گیتس در اول ژانویه 1994 با ملیندا فرنچ ازدواج کرد که اولین ثمره این ازدواج یک دختر به نام "جنیفر کاترین گیتس" است که در سال 1996 متولد شد. درحال حاضر بیل و ملیندا سه فرزند دارند که همگی کودک هستند و دو کودک وی هنوز دبستان را تمام نکرده اند.

در تصاویری که از آلبوم خانوادگی بیل گیتس منتشر شده پسری 9 ساله در عکسی سیاه و سفید به چشم می خورد که توانست در کنار افرادی چون لوئی پاستور، الساندر فلمینگ و ماری کوری نام خود را برای همیشه در تاریخ ثبت کند. (منبع عکسها منابع اینترنتی است.)


بیل گیتس در 9 سالگی- 1965بیل گیتس در میان اعضای تیم فوتبال مدرسه- 1966بیل گیتس به همراه پل آلن (شریک گیتس در تاسیس مایکروسافت) 1969بیل گیتس به همراه پل آلن و ژان شرلی - 1985
گیتس در لباس سوپرمن- 1994گیتس در میان برندگان مسابقه ای که مایکروسافت حامی مالی آن بود- 1995بیل گیتس در میان هوادارانش در چین- 1995بیل گیتس و همسرش ملیندا در یک برنامه خیریه- 1994گیتس و استیو بالمر در برنامه یک انجمن خیریه که مادرش مری برگزار ریاست آن را به عهده داشت- 1993کارت ویزیت گیتسمنبع:خبركزاري مهر

8:27:31 AM  6/24/2008    بخش: ديدني‌ها      كد انحصاري: 1155

تعداد نظرها تاكنون:0


نام:  

ايميل:  

سايت:  

نظر ارزشمند شما:  

 

 

 

 

 

 

 

مدير سايت   پزشکان عمومي گيلان: دكتر مهرداد ب. محمودي

نشر مطالب مندرج در سايت pezeshkanomoomigilan.ir با ذکر نشاني سايت آزاد است.

visitor: 2518543 version 4.0    Site Designer & dataBase creator: alirezatayari@gmail.com

 

Locations of visitors to this page